Silikonowy zestaw akcesoriów do karmienia 11 el. (różowy)

Silikonowy zestaw akcesoriów do karmienia 11 el. (różowy)

339,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw silikonowych naczyń do nauki jedzenia dla niemowląt i dzieci posiadający CERTYFIKAT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ORAZ EUROPEJSKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Kolekcja artykułów kuchennych MYROYS sprawia, że nauka jedzenia staje się przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Nasze kolorowe produkty to nie tylko estetyka i czystość podczas karmienia ale przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo. W trosce o dobro maluszków dbamy o najwyższą jakość stosowanych materiałów, dlatego nasze produkty do karmienia wykonane są w 100% z silikonu LFGB.


Zestaw zawiera:

Talerzyk ze sztućcami pomagający rozwijać umiejętności motoryczne u dzieci. Specjalna przyssawka utrzymuje talerzyk na miejscu, minimalizując straty żywnościowe podczas nauki jedzenia.

Kubeczek niekapek ze szczelnie zdejmowaną pokrywą zapewniającą dziecku wygodę i czystość. Miękki silikonowy materiał jest łagodny dla dziąseł i ząbków. Pojemność użytkowa kubeczka: 150 ml. Kubeczek ma dwa wygodne uchwyty i miękką pokrywę z otworem i słomką.

Miseczkę z łyżeczką i zaprojektowaną przyssawką, która utrzymuje miseczkę w miejscu, minimalizując straty żywnościowe podczas nauki jedzenia. Pojemność użytkowa miseczki: 320 ml. Długość łyżeczki: 13,5 cm.

Kubeczek na przekąski z miękką pokrywką zaprojektowaną tak aby dziecko z łatwością mogło wsuwać i wysuwać rączkę. Pojemność użytkowa kubeczka: 150 ml. Kubeczek ma dwa wygodne uchwyty i miękką pokrywę z otworem.

Śliniaczek z kieszonką zapewniającą dziecku wygodę i czystość. Miękki materiał z przeznaczeniem do kontaktu z żywnością wpływa na większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wymiary śliniaczka: 24,5 cm x 20,0 cm x 4,0 cm. Śliniaczek ma zaokrąglone zapięcie na szyję, które zapewnia wygodne dopasowanie.


Talerzyk z zaprojektowaną przyssawką utrzymującą go w miejscu, minimalizując straty żywnościowe podczas nauki jedzenia. Wymiary talerzyka: 22,0 cm x 20,0 cm x 2,0 cm.


Łyżeczka i widelczyk pomagające rozwijać umiejętności motoryczne u dzieci. Miękki silikonowy materiał z przeznaczeniem do kontaktu z żywnością jest łagodny dla dziąseł i ząbków a specjalne stopery stanowią bezpieczeństwo przed zakrztuszeniem. Długość łyżeczki: 8,5 cm. Długość widelczyka: 8,5 cm.


  • Zestaw wykonany z miękkiego i bezpiecznego dla dzieci silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
  • Materiał wolny od BPA.
  • Produkt przebadany przez światowego lidera wśród instytutów badawczych i laboratoriów - SGS.
  • Zestaw pomaga rozwijać umiejętności motoryczne.
  • Produkty można używać w mikrofali.
  • Można myć w zmywarce.


Kolor: różowy

Zestaw dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:

Czyszczenie i pielęgnacja:
Silikonowy zestaw nadaje się do mycia w zmywarce. Produkty można myć również ręcznie za pomocą miękkiej gąbki i delikatnego detergentu, następnie należy je opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Ostrzeżenie:
Produkt nie jest przeznaczony do zabawy przez dzieci. Produkt przeznaczony do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. Niemowlęta i dzieci nigdy nie powinny być zostawiane same z produktami do karmienia. Należy sprawdzić produkt przed każdym użyciem. Zaprzestać korzystania w przypadku uszkodzenia.

Uwaga:
Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych ze względu na różnorodność oświetlenia.
Przyssawka może być mniej skuteczna na nierównym lub chropowatym podłożu.

Wyprodukowano w: ChRL

Silikonowy zestaw akcesoriów do karmienia 11 el. (różowy)
Kolor
Różowy

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (W tej samej kategorii jest 16 innych produktów)

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło