Silikonowa lampka PIESEK

Silikonowa lampka PIESEK

79,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wszyscy rodzice wiedzą jak ważny jest wieczorny rytuał u dziecka przed snem. Często przebywanie maluszków w ciemnych pomieszczeniach jest nie lada wyzwaniem, dlatego niezwykle ważnym jest zadbanie o odpowiednie oświetlenie w dziecięcym pokoiku.

Nasze silikonowe lampki zapewnią wsparcie dzieciom, które boją się ciemności i sprawią, że czas zasypiania będzie prawdziwą przyjemnością.

Pozytywnie kojarzony kształt PIESKA z pewnością skradnie serce niejednego malucha i pomoże w spokojnym zasypianiu. Nasz PIESEK to niezastąpiony przyjaciel, który pomoże w czasie wieczornych zabaw, umożliwi czytanie bajek i zapewni kojące oświetlenie do snu. Sprawi, że maluch będzie zasypiał szczęśliwy.

Lampka jest miękka i przyjemna w dotyku. Po ściśnięciu, zmienia kształt, by po chwili wrócić do swojego pierwotnego kształtu. Dodatkową funkcją jest możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia lampki po 30 lub 60 minutach.

Nasze silikonie lampki to również spokój dla rodziców, ponieważ ich materiał jest bezpieczny w kontakcie ze skórą, a także odporny na pęknięcia czy stłuczenia.

Posłużą także rodzicom w zabiegach pielęgnacyjnych i opiece nad maluchami, a także pomogą w nawigacji do łóżeczka jak i podczas nocnej wycieczki do toalety.

Najważniejsze funkcje lampki:

  • Włączenie i wyłączenie lampki przez dotknięcie noska.

  • Funkcja Timer (30 i 60 minut).

  • Trzy barwy światła: ciepła, zimna, neutralna.

  • Funkcja regulacji intensywności światła.

  • Lampka wykonana z miękkiego i bezpiecznego dla dzieci silikonu.

  • Materiał wolny od BPA.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:

Funkcje i użytkowanie:

Celem włączenia lub wyłączenia lampki należy nacisnąć nosek pieska, który pełni funkcję włącz / wyłącz a także regulację zmiany intensywności światła. Aby zmienić intensywność światła, należy nacisnąć i przytrzymać nosek.

Funkcja TIMER - aby włączyć timer, należy nacisnąć przycisk TIMER na spodzie lampki.

Jednokrotne naciśnięcie ustawi Timer na 30 minut. Ponowne przyciśnięcie ustawi timer na 60 min a kolejne wyłączy lampkę.

Zmiana barwy światła - aby zmienić barwę światła należy przycisnąć i przytrzymać przycisk Timer.

Przeznaczenie:

Lampka przeznaczona do zastosowań mieszkaniowych, wyłącznie do akcentowania i dekorowania wnętrz.

Montaż:

Przed przystąpieniem do montażu należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Wszelkie czynności wykonywać przy odłączonym zasilaniu. Produkt może być przyłączony do sieci zasilającej, która spełnia standardy jakościowe energii określone prawem.

Czyszczenie i konserwacja:

Konserwację należy wykonywać przy odłączonym zasilaniu. Czyścić wyłącznie delikatnymi i suchymi tkaninami. Nie używać detergentów. Nie zakrywać produktu. Zapewnić swobodny dostęp powietrza.

Nie używać lampki w miejscach gdzie panują niekorzystne warunki otoczenia np. kurz, pył, woda, wilgoć, wibracje itp. Produkt z niewymiennym źródłem światła typu dioda / diody LED.

W przypadku uszkodzenia przewodu lub obudowy należy zaprzestać używania produktu. Produkt nierozbieralny. Zabrania się samodzielnych napraw. UWAGA! Nie wpatrywać się w wiązkę światła diody / diod LED.

Ochrona środowiska:

Zalecamy segregację odpadów. Oznakowanie wskazuje na konieczność selektywnego zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Produktów tak oznakowanych zabrania się wyrzucać do zwykłych śmieci razem z innymi odpadami. Wyroby takie mogą być szkodliwe dla środowiska i zdrowia ludzkiego, wymagają specjalnej formy przetwarzania, w szczególności odzysku i recyklingu.

Informacje na temat punktów odbioru zużytego sprzętu elektrycznego udzielają władze lokalne. Powyższe zasady dotyczą krajów Unii Europejskiej.

UWAGI / WSKAZÓWKI:

Niestosowanie się do zaleceń niniejszej instrukcji może doprowadzić np. do powstania pożaru, poparzeń, porażenia prądem elektrycznym, obrażeń fizycznych oraz innych szkód materialnych i niematerialnych. Produkt nie jest zabawką.

Dane techniczne:

Port ładowania: kabel USB

Bateria: 1200mAh

Moc: 0.5W

Czas ładowania: 4 godziny

Czas pracy: do 12 godzin

Kolor lampki: biały

Barwa światła: ciepła, zimna, neutralna

Typ źródła światła: LED

Rozmiar produktu: 16.0 x 9.0 x 7.6 cm

Waga: 174 g

Materiał: ABS + silikon

Kod EAN: 5905523463286

Wyprodukowano w: ChRL

Silikonowa lampka PIESEK

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (W tej samej kategorii jest 1 innych produktów)

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło